Bijna 2 ton drugs onderschept in Larache
In het Marokkaanse Larache heeft de politie op maandag bijna twee ton cannabis onderschept.
14 mei 2016 - 22:20 - Marokko
De politie in Nador heeft woensdag ruim 100.000 ecstasypillen afkomstig uit Europa onderschept. De politie had « nauwkeurige informatie » gekregen over de smokkel.
Volgens de DGSN werd de drugs in de haven van Bni Nsar in een bus gevonden. De twee chauffeurs van de bus en een medewerker van de twee mannen werden gearresteerd.
Persagentschap MAP meldt dat de vier verdachten in voorlopige hechtenis werden genomen. De politie heeft een onderzoek gestart naar andere leden van het netwerk.
Lees meer
In het Marokkaanse Larache heeft de politie op maandag bijna twee ton cannabis onderschept.
De Marokkaanse politie heeft in Nador 36.463 ecstasypillen in beslag genomen. Negen mensen werden tijdens de politieactie gearresteerd.
De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim 16 ton cannabis in beslag genomen nabij Agadir.
De politie heeft woensdag in Nador een derde verdachte gearresteerd voor de moord op een taxichauffeur begin deze week.
De Marokkaanse douane heeft begin deze week in Tetouan 780 kilo cannabis onderschept. De drugs was in 24 pakken verpakt en werd in een bedrijfsvoertuig ontdekt.