24 februari 2024 - 23:30 - Marokko
Een 41-jarige man met een lang strafblad voor diefstal, is gearresteerd in Temara. Hij wordt beschouwd als de spil van een bende die waardevolle spullen uit auto’s stal.
De arrestatie volgde op de klacht van verschillende bewoners van Temara en Harhoura wiens voertuigen waren leeggeplunderd. De verdachte sloeg vooral toe in wijken zonder camerabewaking of bewakingspersoneel.
Lees ook: Politie Casablanca pakt Algerijns-Marokkaans koppel op voor reeks diefstallen
De gendarmerie zette een team op om de man te vatten. Hij werd op heterdaad betrapt toen hij op het punt stond in een auto in te breken in Sidi El Abed bij Harhoura.
De verdachte bekende tijdens zijn verhoor twee diefstallen in de wijk Al Wifak in Temara. De politie vermoedt dat hij nog meer misdaden heeft gepleegd in de prefectuur Skhirat Temara.
Lees ook: Kamerleden en advocaat veroordeeld voor diefstal kluis miljardair
De man was vijf maanden geleden vrijgelaten uit de gevangenis. Hij gebruikte scharen en sleutels om de ramen van auto’s te breken en stal alle waardevolle spullen. Hij droeg een masker en handschoenen om niet te worden geïdentificeerd.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen