22 december 2017 , 16:47 - Mehdi Khabbouj - Sport
Het is een droom die nooit waar zal worden voor de jonge aanvaller. Munir El Haddadi zal niet voor Marokko uitkomen en dus ook niet aan het WK in Rusland deelnemen.
In een mail aan sportwebsite Lionsdelatlas wordt aangegeven dat het dossier van de jonge speler werd ingetrokken en dat het Hof van Arbitrage voor Sport zich dus niet over de zaak zal uitspreken.
Wie een einde maakte aan de procedure wordt niet vermeld. Zowel de speler als de Marokkaanse voetbalbond zouden achter dit besluit kunnen zijn.
Munir El Haddadi had de wens geuit om van voetbalnationaliteit te veranderen en niet meer voor Spanje uit te komen. Hij had daarbij de steun gekregen van de voormalige bondscoach van Spanje, Vicente del Bosque.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière