Scholieren gedood door vrachtwagen in Tanger
Twee kinderen zijn zaterdag in Tanger overleden nadat ze door een vrachtwagen werden aangereden. De jongen en zijn zusje waren op weg naar school in de wijk Kourziana.
- Marokko
Een man op een motor is zondag overleden nadat hij in Ait Melloul, regio Agadir, tegen een geparkeerde politieauto was gebotst.
Het slachtoffer knalde zaterdag tegen de achterkant van de politiewagen, op een nationale weg ter hoogte van het Admine-bos.
De man reed zonder help en liep zware verwondingen op aan het hoofd. Hij overleed een dag later in het ziekenhuis.
Volgens een politiebron zijn de getuigen intussen gehoord. De politieauto stond goed geparkeerd.
Lees meer
Twee kinderen zijn zaterdag in Tanger overleden nadat ze door een vrachtwagen werden aangereden. De jongen en zijn zusje waren op weg naar school in de wijk Kourziana.
Een motorrijder is vrijdag aangereden door de tram, op enkele meters van de halte van Technopark in Casablanca, meldt Al Massae.
Een man is donderdag aangereden door een tram toen hij probeerde trambaan over te steken, op de boulevard Abdelmoumen in Casablanca.
Hossein El Fekrouni, Riffijnse mensenrechtenverdediger uit Hassi Berkane, regio Nador, is zaterdag in de nog lege graf van zijn aan een overdosis overleden neef gekropen. De...
Een 55-jarige man heeft zichzelf opgehangen in zijn woning, te Ait Youssef Ouali in de regio van Al Hoceima op dinsdag.