24 augustus 2019 - 15:30 - Wereld
Mustafa Rabboh is de eerste moslim die de leiding neemt van de politie in het Amerikaanse New Jersey. Hij wordt als een voorbeeld beschouwd.
De 46-jarige moslim werd tijdens een officiële ceremonie tot baas van de politie van New Jersey benoemd en sprak zijn vreugde uit.
Rabboh verklaarde zich vereerd en ontroerd. Hij bedankte voor het vertrouwen dat in hem werd gesteld en de buitengewone steun die hij kreeg.
"Ik zou willen beginnen met de burgemeester en de raadsleden voor hun aanmoediging te bedanken, maar ook voor het hoge aanzien waarin ze me altijd hebben gehouden", aldus Mustafa Rabboh.
"Vanavond, hier in Bergenfield, laten we aan de rest van het land zien dat ondanks alle haat, negativiteit en sensatie die de media over ons uitstorten, de Amerikaanse droom voor onze ogen is uitgekomen, dankzij ons.", verklaarde de procureur-generaal van New Jersey, zelf de eerste Sikh die deze functie bekleedt.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens