23 september 2011 - 15:08 - Cultuur
Imax Corporation, wereldleider in digitale technologie en specialist in het filmische beeld, heeft een overeenkomst getekend met "Al Amine investissement immobilier", ontwikkelaar van de Morocco’Mall winkelcentrum in Casablanca, waarbij het Canadees bedrijf de zalen van Morocco’Mall’s bioscoop zal uitrusten met haar Imax 2D en 3D technologie.
Deze technologie dat films in originele versie of in Imax 2D of 3D filmformaat kan weergeven, zorgt voor een perfect beeld in groot formaat getoond met een 70 mm film.
Met de opening van deze unieke bioscoop in Marokko, zal Morocco’Mall over de grootste bioscoopcomplex in Afrika beschikken.
Het winkelcentrum dat moet openen in oktober dit jaar verzamelt een indrukwekkend aantal prestigieuze internationale merken. De infrastructuur vergde een investering van 2 miljard dirham en is gebouwd op een terrein van tien hectare langs de kustweg van Casablanca.
Het project zal het grootste winkelcentrum in Noord-Afrika worden met een bebouwde oppervlakte van 200.000m², een commerciële ruimte van 70.000m² en 90.000m² parking.
Jalal O. tóch vervolgd voor drie doden explosie Rotterdam
Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
Arts in Marokko vermoord, lichaam in tuin gevonden
Crash bij Nador: drie voertuigen total loss, meerdere gewonden
De comeback van Hakim Ziyech: Europese topclubs willen hem
Advocate ontvangt uitkering in België, maar werkt en woont in Marokko
PJD: "Vulgaire ElGrandeToto moet gestopt worden"
Zangeres Jaylann doelwit racisme na Marokkaanse clip (video)
Ahmed Aboutaleb aan de slag in nieuwe RTL-talkshow
Legendarische Amazigh-muzikant Benasser Oukhouya overleden
Netflix kiest Marokko voor opnames nieuwe actieserie
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko