Zoeken

260.000 bezoekers in Morocco Mall dit weekend

14 december 2011 - 13:24 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het Morocco Mall winkelcentrum, open sinds maandag 5 december, werd vorig weekend overrompeld door bezoekers. De kustweg van Casablanca vlakbij het ​​winkelcentrum, zat urenlang helemaal vast door de vele auto’s.

Aksal groep schat op meer dan 140.000 het aantal bezoekers van het winkelcentrum op zaterdag. Zondag bezochten ook nog eens 120.000 mensen de Morocco Mall. Een mooie start voor Morocco Mall’s eerste weekend.

De Mall, die jaarlijks 14 miljoen bezoekers verwacht, werd gebouwd in vier jaar tijd met 100.000 arbeiders, voor een kleine twee miljard dirham.

Het winkelcentrum, dat 600 internationale merken ontvangt op 70.000m² winkelruimte, beschikt ook over 30.000m² buitenruimte, 14.000m² tuinen, een gigantisch aquarium en een IMAX 3D bioscoop.

Het Marokkaanse erfgoed geniet in het winkelcentrum van een ruimte van 500m² genaamd "L’Medina" waar de Marokkaanse artisanaat wordt tentoongesteld.

Lees meer

Eerste diefstal in de Morocco Mall

Een jongeman uit Casablanca is woensdag tot zes maanden gevangenis veroordeeld nadat hij op heterdaad werd betrapt bij het stellen in het Morocco Mall winkelcentrum van Casablanca.

Is de Morocco Mall bespookt?

Mensen die in het nieuwe Morocco Mall winkelcentrum van Casablanca werken, zeggen al weken lang vreemde geluiden te horen. Sinds een paar weken zijn er ook opmerkelijk veel...

Morocco Mall: 7 miljoen bezoekers, 4 miljard omzet

Zes maanden na de opening heeft Morocco Mall 7 miljoen bezoekers over de vloer gehad. Dagelijks komen er gemiddeld 58.000 mensen naar het winkelcentrum.

Morocco Mall legt bezoekers dresscode op

Het Morocco Mall winkelcentrum heeft vorige week de ingang geweigerd aan drie Saharaanse vrouwen omdat ze sandalen droegen.

Jnouns in de Morocco Mall? Neen hoor!

De directie van Morocco Mall heeft dinsdag het gerucht ontkend volgens hetwelk er spoken in het winkelcentrum van Casablanca zouden zijn.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team