Zoeken

Morocco Mall: 18 miljoen bezoekers in 2015

11 februari 2016 - 18:15 - Economie

Geschreven door Laila A.

Ruim 18 miljoen mensen hebben in de loop van 2015 het winkelcentrum Morocco Mall in Casablanca bezocht. Dat is 2 miljoen meer dan in 2012.

Deze cijfers maken van de Morocco Mall de meest bezocht shoppingcenter in het land en in de regio volgens de eigenaars van de mall.

In een verklaring laat de groep tevens weten dat de Morocco Mall in januari 26% meer bezoekers heeft ontvangen vergeleken met dezelfde periode in 2015.

Aksal laat tevens weten dat meerdere grote merken zich in de loop van het jaar in het winkelcentrum zullen vestigen.

Lees meer

Tanger City Mall onmiddellijk groot succes

Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.

Armani en Just Cavalli vestigen zich in Morocco Mall

De Morocco Mall in Casablanca blijft dé bestemming voor luxe merken in Marokko. Na het vertrek van de bekende Franse Galeries Lafayette en de komst van Tati, bleek een einde te...

Winkelcentrum Morocco Mall ontruimd in Casablanca

Het winkelcentrum Morocco Mall in het Marokkaanse Casablanca is maandag tijdelijk ontruimd na een vals alarm.

Zeemeermin in winkelcentrum Morocco Mall (video)

In de Morocco Mall in Casablanca zullen de bezoekers elk weekend een "echte" zeemeermin in het grote aquarium kunnen bezichtigen. Video!

Turks modelabel Koton komt naar Marokko

Het Turks modelabel Koton gaat zich in Marokko vestigen. De wereldbekende retailer gaat een eerste winkel in de nieuwe shoppingcenter Socco Alto in Tanger openen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team