Zoeken

Armani en Just Cavalli vestigen zich in Morocco Mall

29 september 2016 - 19:00 - Economie

Geschreven door Laila A.

De Morocco Mall in Casablanca blijft dé bestemming voor luxe merken in Marokko. Na het vertrek van de bekende Franse Galeries Lafayette en de komst van Tati, bleek een einde te zijn gekomen aan het luxelabel van het winkelcentrum. Niet dus!

In een verklaring kondigt de groep Aksal, eigenaar van de Morocco Mall, de opening aan van boetieken van Giorgio Armani en Just Cavalli. Armani zal op 30 september openen en Just Cavalli in de loop van oktober.

Andere bekende merken zoals Ralph Lauren, Gucci, Dior of nog Fendi zijn reeds in het winkelcentrum in Casablanca gevestigd. De Morocco Mall is het grootste winkelcentrum in Afrika en trekt jaarlijks miljoenen mensen aan.

Lees meer

Anfaplace Casablanca verkocht voor miljard dirham

Winkelcentrum Anfaplace in Casablanca is aan de Zuid-Afrikaanse Delta International Property Holdings Limited verkocht voor iets meer dan een miljard dirham.

Morocco Mall: 18 miljoen bezoekers in 2015

Ruim 18 miljoen mensen hebben in de loop van 2015 het winkelcentrum Morocco Mall in Casablanca bezocht. Dat is 2 miljoen meer dan in 2012.

Prada sluit winkels in Marokko

Prada verlaat Marokko definitief. Het Italiaans modemerk kampt met ernstige financiële problemen en heeft daarom besloten om haar winkels in Marokko te sluiten.

Indrukwekkende chaos voor opening Tati in Casablanca (video)

Tati heeft vrijdag een allereerste winkel in Marokko geopend. Het Franse warenhuis koos de Morocco Mall in Casablanca voor zijn eerste vestiging. Bij de opening wachtten...

Tanger City Mall onmiddellijk groot succes

Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team