4 januari 2019 - 14:00 - Wereld
De politie heeft de hoofdverdachte van de moord op rapper Feis tijdens nieuwjaarsnacht nog niet gevonden. De politie stelt wel tips en foto’s te bezitten en alles te doen om de dader(s) te vinden.
Volgens de media toonde het onderzoek aan dat drie vrouwen en drie mannen die na de schietpartij werden aangehouden niets met de moord te maken hebben.
Een 36-jarige verdachte uit Rotterdam wordt nog vastgehouden vanwege verboden wapenbezit. Hij zou echter ook niet betrokken zijn bij de schietpartij waarbij Faisal Mssyeh omkwam.
Feis werd buiten een café waar hij met vrienden was doodgeschoten. Zijn broer raakte ernstig gewond. Een banale ruzie over een omgestoten drankje leidde tot de schietpartij aan de Nieuwe Binnenweg.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit