Zoeken

Man aangehouden voor moord op soldaat in Errachidia

3 september 2017 - 14:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

In het Marokkaanse Errachidia heeft de politie vrijdagavond een 19-jarige verdachte gearresteerd voor de moord op een militair.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de verdachte een zwaar strafblad.

Het slachtoffer werd afgelopen woensdag dood aangetroffen. De militair had meerdere snijwonden op het lichaam, aldus de DGSN.

De dader woonde in de wijk waar het lichaam van de soldaat werd gevonden. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Algerijn opgepakt voor moord op bejaarde vrouw in Tetouan

Een Algerijn die illegaal in Marokko verbleef is door de politie gearresteerd voor zijn vermeende betrekking bij de moord op een 78-jarige vrouw in Tetouan eind vorige maand.

Levenslang voor vrouw die werkgeefster onder winkel begroef in Marokko

De rechtbank van Rabat heeft afgelopen donderdag een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een vrouw die haar werkgeefster had vermoord en begraven.

Macabere ontdekking in Marrakech

De politie heeft dinsdagochtend in Marrakech een man gearresteerd voor de moord op zijn vrouw.

Marokko: arrestatie voor moord op vrouw met schaar

De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.

Dader valse bommelding in Errachidia gearresteerd

Een luchtverkeersleider op de luchthaven van Errachidia werd zondag door de politie gearresteerd na een valse bommelding.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team