Overval op BIM supermarkt in Casablanca
De politie heeft dinsdag in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca een 29-jarige verdachte gearresteerd voor een overval op een BIM supermarkt in de metropool.
3 september 2017 - 18:20 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft vrijdagavond in Tetouan twee verdachten gearresteerd voor de overval op een wisselkantoor.
Volgens een verklaring van de DGSN maakten de twee verdachten begin augustus 25.000 dirham buit bij de overval van een geldwisselkantoor in de wijk Touta in Tetouan. De twee bedreigden een medewerker van het agentschap met een mes.
Na identificatie werden de verdachten vrijdagavond in de wijk Boujrah gearresteerd. Beiden werden in voorlopige hechtenis genomen tot hun terechtstelling.
Lees meer
De politie heeft dinsdag in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca een 29-jarige verdachte gearresteerd voor een overval op een BIM supermarkt in de metropool.
Een week na de indrukwekkende overval van een agentschap van Al Barid Bank in de regio van Ouarzazate, heeft de politie de arrestatie aangekondigd van vier verdachten.
De politie in Tetouan heeft vrijdagochtend twee verdachten gearresteerd voor wapenbezit zonder vergunning.
De dader van een overval op een geldtransfer agentschap in Marrakech is maandag door de koninklijke gendarmerie in Tassaltante gearresteerd.
De politie heeft zondagochtend in de wijk Ain Chock in Casablanca een grote antidrugsactie gehouden. Daarbij werden negen verdachten gearresteerd.