5 mei 2017 - 20:00 - Cultuur
Ondanks zijn problemen met de justitie blijft Saad Lamjarred een mens met een groot hart. Bewijs daarvan is wat hij onlangs voor de Syrische vluchtelingen deed.
Volgens MBC had de Marokkaanse zanger lange tijd voor zijn problemen met de Franse justitie, een bril geschonken dat bij een veiling 7000 dollar opbracht. Het geld werd aan verenigingen die Syrische vluchtelingen helpen gedoneerd.
De recordhouder van de meest bekeken Arabische clips op YouTube kwam onlangs uit de gevangenis. Hij bereidt nu zijn verdediging voor met zijn advocaten. Lamjarred wordt van de verkrachting van een 20-jarige Française verdacht.
De zanger heeft ook besloten om discreter te zijn op sociale netwerken nadat zijn advocaat, Franse Eric Dupond-Moretti, daarover kritiek had geuit.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken