Zoeken

Mohammed VI betaalt repatriëring Marokkaanse slachtoffers flatbrand Londen

18 juni 2017 - 23:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Koning Mohammed VI heeft besloten om de repatriëringskosten te betalen van alle Marokkaanse slachtoffers van de flatbrand in Londen.

Het ministerie van Buitenlandse zaken heeft tevens instructies gekregen om alle nodige steun en hulp aan de familie’s van de slachtoffers te geven.

Zaterdag werden zes Marokkaanse slachtoffers officieel geïdentificeerd volgens persagentschap MAP. Eerder berichtte het ministerie over zeven omgekomen Marokkanen.

Bij de brand van de Grenfell toren in Londen in de nacht van dinsdag op woensdag kwamen zeker dertig mensen om het leven. Dit aantal wordt in de komende dagen waarschijnlijk naar omhoog herzien. Meerdere mensen worden namelijk nog vermist.

Lees meer

Koning Mohammed VI betaalt kosten slachtoffers treinongeluk Tanger

Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.

Getuigen vertellen hoe Marokkaans gezin omkwam bij brand woontoren Londen

Bij de brand die vorige week een woontoren in Londen verwoestte is een heel Marokkaans gezin omgekomen, de El Wahaby’s. Familie en buren getuigen.

Flatbrand Londen: ambassadeur van Marokko ontmoet nabestaanden

De ambassadeur van Marokko in Groot-Brittannië, Abdesselam Abdourar, en de consul generaal Abderrahim Beyyoudh, hebben zaterdag de familie’s van de slachtoffers van de flatbrand...

Marokkaanse studenten omgekomen bij motorongeval in Senegal

Twee Marokkaanse studenten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag in Dakar omgekomen bij een motorongeval.

Ontroerende getuigenis Marokkaan die vrouw verloor bij brand woontoren Londen (video)

Sabah Abdullah verloor zijn vrouw in de brand die vorige week de Grenfell toren in Londen verwoestte. De 72-jarige man is er kapot van.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team