4 april 2011 - 11:11 - Marokko
De handkus zou zeer binnenkort worden verboden door koning Mohammed VI. Een communiqué van het Koninklijk Kabinet over het einde van deze praktijk, van toepassing binnen de koninklijke paleizen, wordt spoedig verwacht.
Volgens ambtenaren van het koningshuis zijn een aantal tradities en praktijken rond de koning van Marokko vergeefs en niet gebaseerd op koninklijke protocol en zouden binnenkort ook worden afgeschaft.
Ter herinnering, de journalist Abderrahime Ariri is een tijd terug ontslagen van de krant Al Ittihad Al Ichtiraki door de voormalige premier Abderrahmane Youssoufi, omdat hij Mohamed Sassi, oprichter van de Socialistische Eenheidspartij (PSU), die sterk kritiek uitte op de handkus, had geïnterviewd.
Marokko onderzoekt verdachte geldstromen naar Afrika
Toeristische revolutie in Noord-Marokko
Marokko verzekert zich van WK-ticket met zinderende overwinning
Ryanair wijzigt bagageregels, ook voor Marokko
Feestzalen in Marokko zorgen voor ergernis
Egyptische betaaldienst breidt uit naar Marokko
Toeristische revolutie in Noord-Marokko
Ryanair wijzigt bagageregels, ook voor Marokko
Feestzalen in Marokko zorgen voor ergernis
Telefoongesprek Koning Mohammed VI en Franse president volledig uit de hand gelopen
Ongeval kabelbaan Lissabon: Marokkaanse onder slachtoffers
5G-uitrol in Marokko van start
Veranderingen voor water- en stroomdistributie in Noord-Marokko
"Gespuis": racistische video over Riffijnen zorgt voor protest