20 juli 2020 - 10:00 - Sport
Mohamed Jaraya was enkele dagen geleden betrokken bij een gewelddadige ruzie in een club in Marbella, in het zuiden van Spanje. De Marokkaans-Nederlandse kickbokser werd tijdens het incident gefilmd.
Het gewelddadig gedrag van Jaraya werd door een getuige van de ruzie vastgelegd en op sociale media gedeeld. In de video is te zien hoe de 24-jarige kickbokser drie mensen in de club ernstig mishandeld.
Volgens plaatselijke media vluchtte Jaraya onmiddellijk na het incident weg in een poging om aan de politie te ontsnappen. Hij zou uit zelfverdediging hebben gehandeld.
Het is niet de eerste keer dat de jonge kickbokser betrokken is bij een geweldsincident. Mohamed Jaraya nam in 2017 deel aan een gevecht in de stad Best. De ruzie liep toen uit de hand en eindigde in een schietpartij waarbij Yassine Majiti, een 33-jarige Marokkaanse Nederland, werd doodgeschoten.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren
Gedrag Lamine Yamal zorgt voor ophef in Spanje
Remco Evenepoel pronkt met tatoeage van vrouw Oumi
Hakim Ziyech naar Italiaanse topclub?
Azzedine Ounahi te koop
Real Madrid strikt Marokkaans talent voor €0
Oefenduel Marokko-Benin onder verscherpt toezicht na chaos tegen Tunesië