17 juni 2021 - 15:40 - Marokko
Saaïd Amzazi, Marokkaanse minister van Onderwijs, heeft gereageerd op een bericht dat in verschillende media circuleert over zijn vermeende Spaanse nationaliteit. Uit zijn verklaring blijkt dat het gaat om nep-nieuws.
Amzazi voelde zich vanwege de diplomatieke crisis tussen Spanje en Marokko geroepen om het nieuws over zijn vermeende Spaanse nationaliteit dat werd gepubliceerd door een nieuwswebsite, tegen te spreken.
De minister verklaarde dat "de auteur beweert dat ik de Spaanse nationaliteit heb verkregen en de publieke opinie heb misleid. Ik ontken categorisch deze valse informatie, evenals alle fouten die in het bovengenoemde artikel in dit verband worden genoemd."
Saaïd Amzazi zegt dat hij overweegt om de auteur van het artikel aan te klagen omdat deze persoon de informatie zou hebben gepubliceerd zonder hoor en wederhoor toe te passen.
Bende schatzoekers opgepakt in Marokko
Najat Aatabou slaat terug na harde kritiek
Saoedische prins op vakantie in de Marokkaanse Sahara
Miljard dollar voor Marokkaanse zonnebrandstof
Marokko overtreft concurrentie in toerisme
Marokko lonkt naar Marokkaanse ondernemers in het buitenland
Bende schatzoekers opgepakt in Marokko
Saoedische prins op vakantie in de Marokkaanse Sahara
Marokko overtreft concurrentie in toerisme
Marokko lonkt naar Marokkaanse ondernemers in het buitenland
Marokko vernieuwt verkeersregels en belooft zware straffen
Marokko toch niet in Gaza-plan Donald Trump
Romantisch Marokko lonkt voor Valentijnsdag
Man verkleed als vrouw opgepakt bij moskee in Agadir