17 juni 2021 - 15:40 - Marokko
Saaïd Amzazi, Marokkaanse minister van Onderwijs, heeft gereageerd op een bericht dat in verschillende media circuleert over zijn vermeende Spaanse nationaliteit. Uit zijn verklaring blijkt dat het gaat om nep-nieuws.
Amzazi voelde zich vanwege de diplomatieke crisis tussen Spanje en Marokko geroepen om het nieuws over zijn vermeende Spaanse nationaliteit dat werd gepubliceerd door een nieuwswebsite, tegen te spreken.
De minister verklaarde dat "de auteur beweert dat ik de Spaanse nationaliteit heb verkregen en de publieke opinie heb misleid. Ik ontken categorisch deze valse informatie, evenals alle fouten die in het bovengenoemde artikel in dit verband worden genoemd."
Saaïd Amzazi zegt dat hij overweegt om de auteur van het artikel aan te klagen omdat deze persoon de informatie zou hebben gepubliceerd zonder hoor en wederhoor toe te passen.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees