5 juni 2012 - 21:29 - Marokko
Het Marokkaans dagblad "Echourouk" onder redactie van de RNI oppositiepartij en gefinancierd door Aziz Akhannouch, minister van Landbouw, zal niet meer verschijnen.
De onverwachte verdwijning van Echourouk ligt aan de weigering van Akhannouch nog geld te blijven stoppen in de krant.
De minister had Echourouk in juni 2011 voor twee miljoen dirham gekocht aan Mohamed Oujjar, voormalig RNI-minister van de mensenrechten.
Aziz Akhannouch, sterke man van de RNI alvorens hij regering Benkirane besloot aan te sluiten, zou wel zijn ingegrepen om een oplossing te vinden voor het personeel van Echourouk.
Minister en miljardair heeft Aziz Akhannouch dus lange tijd een oppositiekrant gefinancierd, net zoals hij dat had gedaan met de verkiezingscampagne van de RNI.
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s