Zoeken

Zestigtal minderjarige hooligans mogen stadion Casablanca niet meer binnen

- Sport

Geschreven door Laila A.

De autoriteiten in Casablanca hebben afgelopen vrijdag de toegang van het Mohammed V stadion geweigerd aan een zestigtal minderjarige hooligans.

Tijdens de wedstrijd tussen Raja Casablanca en FUS Rabat werden tevens twee mannen gearresteerd voor dronkenschap in het openbaar en drugsgebruik en betrapte de politie twee dieven op heterdaad. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.

Nog steeds volgens dezelfde bron werden 22 mensen, waarvan 8 minderjarigen, gearresteerd voor het vernielen van auto’s nabij het stadion en het werpen van stenen.

Lees meer

Twee doden en 51 gewonden bij voetbalrellen in Marokko

Bij voetbalrellen in Casablanca zijn zaterdagavond twee mensen omgekomen en raakten 51 supporters gewond.

Casablanca pakt 700 minderjarige hooligans op

In Casablanca heeft de politie op zondag 682 minderjarige hooligans gearresteerd. De jongeren moesten een voetbalwedstrijd tussen Raja Casablanca en FAR Rabat bijwonen.

Opnieuw hooligans cel in in Casablanca

Een rechtbank in Casablanca heeft celstraffen uitgesproken tegen een tiental hooligans. De verdachten werden tijdens voetbalrellen na een wedstrijd tussen Raja en Wydad...

Marokko : celstraf voor hooligans Marrakech

De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heef een twintigtal hooligans tot gevangenisstraffen veroordeeld voor hun deelname aan voetbalrellen in het Grote Stadion van Marrakech.

Celstraffen voor hooligans Casablanca

Slechts enkele dagen na de zware voetbalrellen in Casablanca heeft de rechtbank strenge straffen uitgesproken tegen een aantal jonge hooligans.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team