1 november 2013 - 19:17 - Sport
In Casablanca heeft de politie op zondag 682 minderjarige hooligans gearresteerd. De jongeren moesten een voetbalwedstrijd tussen Raja Casablanca en FAR Rabat bijwonen.
De jonge vandalen worden ervan verdacht auto’s en bussen te hebben vernield voor het begin van de wedstrijd. Een aantal minderjarigen werden betrapt op diefstal. Een jonge supporter werd zelfs met een mes op zak gepakt.
Ruim 28.000 fans waren aanwezig in de Mohammed V Sportcomplex. De wedstrijd, tellende voor de zesde ronde van het Marokkaans kampioenschap, werd met 1-0 gewonnen door Raja Casablanca.
Het duel werd streng bewaakt en verliep verder zonder incidenten melden de organisators. Het publiek van Raja Casablanca werd vorige week nog uitgeroepen tot vierde beste publiek in de wereld.
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug