30 juni 2016 - 15:54 - Marokko
Michelle Obama heeft Marokko verlaten. De First Lady vertrok van de luchthaven van Marrakech na in het koninkrijk over het initiatief « Let Girls Learn » te zijn komen spreken.
De vrouw van de Amerikaanse president was in de nacht van maandag op dinsdag in Marrakech aangekomen, waar ze door prinses Lalla Salma op het vliegveld werd opgewacht.
Tijdens haar verblijf in Marokko nam Michelle Obama samen met actrices Meryl Streep en Freida Pinto deel aan een ontmoeting met Marokkaanse tienermeisjes om over onderwijs te praten.
Het bezoek van Michelle Obama was tevens de gelegenheid om een nieuwe financiële hulp van een miljard dirham aan het koninkrijk toe te kennen. De hulp, onderdeel van het Millenium Challenge plan, gaat naar de ontwikkeling van een nieuw middelbaar onderwijssysteem voor 100.000 kinderen waarvan de helft meisjes.
Dinsdagavond nodigden Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma Michelle Obama en de delegatie die haar vergezelde uit voor een ftour.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko