31 januari 2022 - 10:20 - Cultuur
Pilar Montenegro, voormalige Mexicaanse zangeres en actrice, zou een liefdesrelatie hebben gehad met een Marokkaanse prins. Koning Hassan II zou zich tegen deze relatie hebben verzet.
Luisa Fernanda, voormalig lid van de muziekband Garibaldi, waartoe ook Pilar Montenegro behoorde, maakte de informatie bekend in het programma SNSerio.
Lees ook: Foto prins Moulay Rachid en zoon is hit
Garibaldi kreeg de kans om voor wijlen Koning Hassan II op te treden omdat de jonge Marokkaanse prinsen in Spanje studeerden. "De Koning van Marokko nodigde ons elk jaar uit om te komen zingen", herinnert Luisa Fernanda zich. De uitnodigingen stopten toen bekend werd dat "Pilar een relatie had met één van de prinsen. Toen de Koning dat ontdekte, stopten onze reizen naar Marokko".
De ex-zangeres vertelde ook enkele anekdotes over hun verblijven in het koninklijk paleis. Ze sprak onder meer over de dag waarop bandlid Katia Llanos per ongeluk op de troon van Koning Hassan II ging zitten.
Lees ook: Dochtertje Prins Moulay Rachid geboren
Gribaldi heeft onlangs laten weten dat de bandleden overwegen een documentairereeks uit te brengen over hun carrière.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko