1 januari 2023 - 18:00 - Marokko
Zeventien personen die beschuldigd worden van prostitutie in massagesalons en spa’s in Fez, zijn door het Hof van Beroep van de stad veroordeeld tot verschillende gevangenisstraffen.
In een zaak van prostitutie in massagesalons en spa’s, zijn door de strafkamer van het hof van beroep van Fez 17 personen veroordeeld. Meer bepaald werden acht vrouwen, waarvan er zeven eigenaar waren van massagesalons, veroordeeld tot drie jaar onvoorwaardelijke gevangenisstraf en een boete van 40.000 dirham. Twee andere beklaagden werden veroordeeld tot zes maanden onvoorwaardelijke gevangenisstraf. Nog vier andere verdachten werden veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van vier maanden. Een verdachte werd vrijgesproken.
Lees ook: Marrakech: eigenares massagesalon veroordeeld voor prostitutie
De betrokkenen werden aangeklaagd voor mensenhandel, drugsbezit, drugssmokkel en prostitutie. Hun arrestatie vond plaats op 19 mei 2022 tijdens een operatie in niet-erkende massagesalons in Fez, volgens een door Le360 gecontacteerde bron. De toegangsprijzen varieerden van 200 tot 250 dirham en de prijzen voor seksuele diensten van 300 tot 1000 dirham. De agenten van de regionale politie van Fez hebben die dag 53 mensen gearresteerd, waaronder 35 vrouwen en een minderjarige.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader