31 januari 2021 - 13:20 - Marokko
In Marrakech zijn eerder deze week 20 mensen gearresteerd tijdens een inval in een villa waar een verjaardagsfeest werd gehouden. Vijf mensen werden in bewaring gesteld.
Het feestje werd in een villa in de wijk Oulja gehouden, zonder enige aandacht voor de maatregelen die door de autoriteiten werden getroffen om de coronapandemie te remmen. Meerdere buren waarschuwden de politie over het feestje. De politie snelde ter plekke en maakte een einde aan het feest.
Le360 bericht dat de organisators van het feestje en alle gasten door de politie werden meegenomen. Vijf van hen werden in bewaring gesteld. De andere arrestanten werden vrijgelaten na de betaling van een boete van 300 dirham.
In Marokko werd op 20 maart 2020 de noodtoestand uitgeroepen om de pandemie te remmen en de bevolking te beschermen tegen het virus. De veiligheidsdiensten houden sindsdien streng toezicht op de naleving van de coronamaatregelen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko