Resultaat wedstrijd Marokko - Gabon 2-3
Marokko heeft een zware nederlaag geïncasseerd tegen Gabon in Libreville 3-2, vrijdagavond. De zeer verwachte Marokkaanse selectie heeft teleurgesteld.
26 januari 2012 - 09:14 - Sport
De Marokkaanse international, Marouane Chamakh, en de doelman Issam Badda, werden beiden gehospitaliseerd in het Militair Hospitaal te Libreville in Gabon. Chamakh zou leiden aan zware maagkrampen en Badda aan malaria.
Marouane Chamakh leed aan buikpijn en werd opgenomen in het ziekenhuis. Hij zou intussen buiten gevaar zijn volgens de arts van de Atlas Leeuwen, dokter Abderrazak Hifti. De aanvaller zou zelfs kunnen deelnemen aan de training donderdag.
Volgens geruchten die verspreid werden door de media, zou Marouane Chamakh aanstaande vrijdag niet spelen tegen Gabon.
Issam Badda zou slechts in geringe mate aan malaria geleden hebben, volgens Dr Hifti. De doelman van de Atlas Leeuwen zou volledig genezen zijn en donderdag de training hervatten.
Na zijn verlies tegen Tunesië (2-1) maandag, moet Marokko Gabon verslaan, wil hij in de stelling blijven voor de Afrika Cup 2012.
Lees meer
Marokko heeft een zware nederlaag geïncasseerd tegen Gabon in Libreville 3-2, vrijdagavond. De zeer verwachte Marokkaanse selectie heeft teleurgesteld.
De Atlas Leeuwen, uitgeschakeld in de Afrika Cup 2012 vrijdag door Gabon, zullen vanavond tegen Niger spelen voor de indeling van Groep C.
Marouane Chamakh is één van de best betaalde Afrikaanse sporters met een jaarsalaris van 3,28 miljoen euro volgens een maandag uit te komen ranking van Jeune Afrique.
Marokko zal vrijdag 27 januari tegen gastland Gabon spelen in Libreville, voor zijn tweede wedstrijd in de Afrika Cup 2012.
Houssine Kharja heeft de geruchten ontkend over zijn vertrek uit het Marokkaans voetbalteam, na de nederlaag tegen Gabon en de uitschakeling in de Afrika Cup 2012.