Marokko verliest vijf plaatsen op Fifa-ranglijst
Marokko heeft in september vijf plaatsen verloren op de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.
- Sport
Het Marokkaans voetbalelftal is met 17 plaatsen gestegen in de nieuwe ranking van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand april.
Marokko staat deze maand op de 64e plaats in de ranking. Vorig maand stond het Marokkaans elftal nog op de 81e plaats.
Deze goede resultaten zijn te danken aan de twee gewonnen kwalificatieduels van Marokko tegen Kaapverdië waardoor de Atlas Leeuwen zich voor de Afrika Cup 2017 plaatsten
In Afrika is Algerije eerste (33e wereldwijd), gevolgd door Ivoorkust (34e) en Ghana (38e).
De beste prestatie van Marokko in de FIFA-ranking dateert van april 1998. Het Marokkaans elftal was toen 13e wereldwijd.
Lees meer
Marokko heeft in september vijf plaatsen verloren op de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko blijft goed presteren in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA met een winst van 7 plekken deze maand.
Het Marokkaans elftal is weer een plaats gezakt op de wereldranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. De Atlas Leeuwen hadden vorige maand al vier plaatsen verloren!
Marokko heeft twee plaatsen verloren op de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
De Atlas Leeuwen hebben opnieuw 4 plaatsen verloren op de FIFA-ranglijst van februari. Marokko is nu 80e wereldwijd.