Marokko wint opnieuw plaatsje op FIFA-ranglijst
Marokko heeft in augustus een plaats gewonnen in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
17 juli 2016 - 12:00 - Sport
Marokko heeft acht plaatsen gewonnen op de nieuwe lijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand juli.
De Atlas Leeuwen staan deze maand op de 54e plaats wereldwijd. In Afrika steeg Marokko met vijf plaatsen en is nu 8e. Het is de beste ranking van Marokko sinds 2008. Het elftal was toen 41e.
Een knappe prestatie voor bondscoach Hervé Renard die van een betere plaats op de FIFA-ranking één van zijn belangrijkste doelen heeft gemaakt. Bij zijn aankomst in februari stond het elftal nog op de 80e plaats.
Argentinië voert de ranking aan, gevolgd door België en Colombia. Duitsland is vierde en Chili vijfde.
Lees meer
Marokko heeft in augustus een plaats gewonnen in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
Het Marokkaans voetbalelftal is met 17 plaatsen gestegen in de nieuwe ranking van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand april.
De wereldvoetbalbond FIFA heeft zijn nieuwe ranglijst voor de maand mei gepubliceerd. Marokko blijft net zoals in april op de 53e plek.
Het Marokkaans elftal heeft deze maand drie plaatsen verloren in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko heeft twee plaatsen verloren op de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.