30 april 2018 - 16:30 - Marokko
Het Amerikaans research & consulting bedrijf Gallup heeft een nieuwe lijst gepubliceerd van landen waar migranten het best worden verwelkomd.
Marokko is 48e in de lijst van 138 landen met een score van 6,39. Het koninkrijk is daarmee samen met Tunesië (45e) het meest verwelkomend land voor migranten in Noord-Afrika. Algerije staat niet in de ranking.
Wereldwijd voert IJsland de lijst aan met een score van 8,26, gevolgd door Nieuw-Zeeland met 8,25 en Rwanda met 8,16.
Het onderzoek toont tevens aan dat 54% respondenten wereldwijd oordelen dat het goed is dat migranten in hun land wonen. 50% vinden het ook goed om een migrant als buur te hebben en 44% hebben er geen last mee dat een familielid een relatie heeft met een migrant.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs