Zoeken

Marokko versoepelt voorwaarden verblijfsvergunning, 24.000 mensen geregulariseerd

- Marokko

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse autoriteiten hebben besloten om de regularisatievoorwaarden voor mensen die illegaal in het land verblijven, te versoepelen.

De maatregel is onderdeel van de tweede massa regularisatie operatie in het land. Tijdens deze tweede fase die van 15 december 2016 tot 31 december 2017 verliep, werden 28.400 dossiers ingediend door migranten uit 113 landen.

Dankzij de versoepeling van de voorwaarden zullen nog eens 24.000 mensen worden geregulariseerd. Dat bericht de commissie belast met de legaliseringsoperatie.

Tijdens de eerste fase in 2014 hadden tevens 23.096 migranten een verblijfsvergunning ontvangen.

Lees meer

Ruim 18.000 regularisatieaanvragen in drie maanden in Marokko

Sinds het begin van de tweede fase van de massa legaliseringsactie hebben de Marokkaanse autoriteiten 18.281 aanvragen ontvangen.

Ruim 250.000 Marokkanen verblijven illegaal in Spanje

In Spanje verblijven op dag van vandaag ruim 250.000 Marokkanen zonder papieren. Dat blijkt uit cijfers die door persagentschap EFE werden onthuld.

Marokko heeft 50.000 migranten geregulariseerd

Tussen 2014 en 2017 kregen ruim 50.000 migranten die illegaal in Marokko verbleven een verblijfsvergunning. Dat verklaarde regeringswoordvoerder Mustapha El Khalfi.

Marokko: 23.096 migranten krijgen verblijfsvergunning

Een generaal pardon heeft geleid tot de toekenning van 23.096 verblijfsvergunningen aan migranten die illegaal in Marokko verbleven. Dat blijkt uit een nieuw rapport van de Hoge...

Koning Mohammed VI helpt door Algerije gedeporteerde migranten

Koning Mohammed VI heeft instructies gegeven om een belangrijke humanitaire hulp naar de Nigerese migranten te sturen die in de afgelopen dagen door Algerije werden gedeporteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team