3 juni 2019 - 13:20 - Marokko
Het hof van beroep in het Marokkaanse El Jadida heeft de straf die in eerste aanleg tegen leden van een vastgoedmaffia was uitgesproken, bevestigd.
Een apothekeres en haar man stonden aan het hoofd van de bende. Beiden werden tot acht en vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Twee adoels, een chauffeur en elf getuigen werden in dezelfde zaak vervolgd. De adoels werden elk tot twaalf jaar gevangenisstraf veroordeeld, de chauffeur tot vijf jaar en de getuigen tot vier maanden elk.
Volgens Assabah werd de bende opgerold nadat een slachtoffer aangifte had gedaan tegen de apothekeres en de twee adoels. De drie hadden geprobeerd om een stuk grond die hij bezat in handen te krijgen met valse documenten.
Ook de erfgenamen van twee andere stukken grond deden aangifte tegen de vrouw en haar medeplichtigen, nadat ze op dezelfde wijze hadden getracht om hun eigendommen te bemachtigen.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen