Royal Air Maroc kondigt nieuwe binnenlandse vluchten aan 360 dirham
Royal Air Maroc heeft de opening van nieuwe binnenlandse vluchten aan een beginprijs van 360 dirham vanaf de Mohammed V luchthaven in Casablanca aangekondigd
17 november 2018 - 14:40 - Economie
Na maanden wachten zijn de prijzen voor een ritje met de Marokkaanse HSL eindelijk bekend. De prijzen gaan van 149 tot 224 dirham voor een heenreis in economy class tussen Tanger en Casablanca.
Rabie Khlie, directeur van spoorwegmaatschappij ONCF, stelt dat de prijzen "variëren en betaalbaar zijn". De reis tussen Tanger en Rabat kost bijvoorbeeld tussen 115 en 172 dirham, en tussen Tanger en Kenitra tussen 93 en 193 dirham.
Een ritje in eerste klasse is uiteraard duurder. De rit Tanger-Casablanca kost dan tussen 243 en 364 dirham, tussen Tanger en Rabat van 187 tot 281 dirham en tussen Tanger en Kenitra van 162 tot 244 dirham.
Nieuwigheid voor de HSL is dat kinderen onder 4 jaar gratis reizen en kinderen tussen 4 en 15 jaar 50 dirham in tweede klasse en 80 dirham in eerste klasse betalen.
Lees meer
Royal Air Maroc heeft de opening van nieuwe binnenlandse vluchten aan een beginprijs van 360 dirham vanaf de Mohammed V luchthaven in Casablanca aangekondigd
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.
Wereld-Marokkanen hebben tussen januari en oktober dit jaar 55,35 miljard dirham naar Marokko gestuurd. Dat is 0,1% minder dan in dezelfde periode vorig jaar.
De Marokkaanse HSL "Al Boraq" is donderdag door Koning Mohammed VI en de Franse President Emmanuel Macron ingehuldigd.
Air Arabia startte in oktober vorig jaar een nieuwe route tussen Tanger en Marrakech voor 300 dirham. De luchtvaartmaatschappij wil de verbinding nu verder ontwikkelen.