Ruim 2 miljoen passagiers in Marokkaanse luchthavens in juli
Marokkaanse luchthavens hebben in de maand juli 2,089 miljoen passagiers verwerkt, 5,92% meer dan in dezelfde periode vorig jaar.
22 juli 2018 - 14:20 - Economie
De Marokkaanse spoorwegenmaatschappij ONCF heeft vorig jaar 38 miljoen passagiers en 30 miljoen ton goederen vervoerd.
Mohamed Rabie Khlie, baast van de ONCF, maakte deze cijfers vrijdag bekend tijdens de administratieraad van de groep.
De ONCF investeerde vorig jaar tevens 6,3 miljard dirham in de treininfrastructuur en behaalde een omzet van 3,7 miljard dirham.
Mohamed Rabie Khlie bevestigde tevens dat de HSL "Al Boraq" eind dit jaar tussen Tanger en Casablanca zal beginnen rijden.
Lees meer
Marokkaanse luchthavens hebben in de maand juli 2,089 miljoen passagiers verwerkt, 5,92% meer dan in dezelfde periode vorig jaar.
De aandeel van het toerisme in het bruto binnenlands product is vorig jaar flink gestegen in Marokko. Dat blijkt uit een nieuw rapport van de Hoge Planning Commissie (HCP).
De nieuwe Marokkaanse HSL, eerste in de Maghreb en in Noord-Afrika, heeft een gigantische investering van 23 miljard dirham gevergd.
Na maanden wachten zijn de prijzen voor een ritje met de Marokkaanse HSL eindelijk bekend. De prijzen gaan van 149 tot 224 dirham voor een heenreis in economy class tussen...
De Marokkaanse spoorwegenmaatschappij ONCF heeft een prijs van 30.000 dirham uitgeloofd aan de winnaar van de logo-wedstrijd voor de Al Boraq HSL.