31 maart 2014 - 11:08 - Economie
Zoals elk jaar organiseert Marokko de actie Injaz, waarbij computers, 3G internetabonnementen en vanaf dit jaar ook tabletten, aan studenten worden aangeboden.
Minister Moulay Hafid Elalamy van Handel en Industrie laat weten dat 24.400 studenten van de 5e editie van Injaz zullen genieten. Deze is op 28 maart van start gegaan.
Injaz, waarin dit jaar 88 miljoen dirham werd geïnvesteerd, is onderdeel van het nationaal ontwikkelingsplan "Marokko Numeriek 2013".
Studenten hebben de mogelijkheid om een laptop met een 3G internetabonnement te kopen, met een maximale waarde van 3600 dirham, voor 15% van de normale verkoopprijs. De overheid betaalt de resterende 85%.
Ruim 86.000 studenten hebben sinds de oprichting van het programma een Injaz-pak aangevraagd. Deze studenten vertegenwoordigen 120 scholen in 20 steden van Marokko.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje