9 november 2018 - 12:40 - Marokko
In meerdere Marokkaanse steden werden donderdag demonstraties georganiseerd door leerlingen en studenten om te protesteren tegen het besluit van de regering om het hele jaar door de zomertijd te behouden.
Volgens Alyaoum24 werd onder meer in Azrou en Nador geprotesteerd voor een terugkeer naar wintertijd. In Casablanca vond op woensdag al een demonstratie van studenten en leerlingen plaats.
Ondanks de onvrede blijft de regering bij haar besluit om de zomertijd te behouden maar stelt open te zijn voor dialoog.
Premier Saadeddine El Othmani verklaarde donderdag tijdens een regeringsraad dat er gesprekken aan de gang waren om de nodige maatregelen te treffen voor een vlot verloop van de definitieve overgang naar zomertijd.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees