Marokko produceerde 6,6 miljard eieren in 2018
Marokko produceerde in de loop van vorig jaar 6,6 miljard eieren, waarvan 5,8 miljard door de moderne sector volgens de nationale vereniging van eierproducenten.
- Economie
Marokko wist in de loop van vorig jaar maar liefst 33,5 miljard dirham aan directe buitenlandse investeringen aan te trekken.
Volgens cijfers van het Marokkaans Wisselkantoor stegen de directe buitenlandse investeringen in 2018 met 28,6% vergeleken met het jaar ervoor.
In dezelfde periode bracht de toeristische sector 54,3 miljard dirham. Het jaar ervoor presteerde de sector iets beter met 54,8 miljard dirham.
Lees meer
Marokko produceerde in de loop van vorig jaar 6,6 miljard eieren, waarvan 5,8 miljard door de moderne sector volgens de nationale vereniging van eierproducenten.
Marokkanen in het buitenland sturen minder geld naar Marokko. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het Wisselkantoor.
Marokkanen gaven in de loop van vorig jaar veel geld uit tijdens reizen in het buitenland. Dat blijkt uit nieuwe gegevens van het Marokkaans Wisselkantoor.
Wereld-Marokkanen hebben tussen januari en oktober dit jaar 55,35 miljard dirham naar Marokko gestuurd. Dat is 0,1% minder dan in dezelfde periode vorig jaar.
De directe buitenlandse investeringen in Marokko zijn met 19,5 procent gedaald tot eind februari.