23 juni 2018 - 19:00 - Marokko
Slechts enkele dagen na de instructies van Koning Mohammed VI heeft het ministerie van Binnenlandse zaken tientallen overheidsagenten ontslagen.
Minister Abdelouafi Laftit van Binnenlandse zaken laat weten dat 25 overheidsagenten, waaronder vijf gouverneurs en een wali, werden ontslagen. 35 ambtenaren kregen een waarschuwing en voor 29 overheidsagenten werd een demotie besloten.
Ook vermeldenswaardig is dat 22 pasja’s en districtshoofden werden gepromoveerd tot algemene secretarissen, 163 kaïds worden pasja’s of districtshoofden en 27 kaliefen worden gepromoveerd tot kaïds.
Daarnaast kondigt het ministerie de aanwerving aan van 114 nieuwe overheidsagenten die op het koninklijk instituut voor territoriale administratie werden opgeleid.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs