Marokko: nieuwe drugsvangst in haven Tanger-Med (foto’s)
De politie heeft in de haven Tanger-Med in het noorden van Marokko, op dinsdag 25 juni een halve ton drugs onderschept.
- Marokko
Een lading van 568.000 XTC-pillen werd zaterdag onderschept door de douanediensten in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko.
De nationale veiligheidsdienst DGSN meldt in een verklaring dat de drugs werd onderschept dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST.
De pillen werden in een vrachtwagen met een Marokkaans kentekenplaat en afkomstig uit Europa gevonden. De smokkelaars hadden de lading in de wielen van het voertuig verborgen.
Volgens de DGSN werd de 48-jarige bestuurder van de vrachtwagen en zijn 26-jarige passagier gearresteerd en in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De politie heeft in de haven Tanger-Med in het noorden van Marokko, op dinsdag 25 juni een halve ton drugs onderschept.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.
Dinsdagochtend werd een vrachtwagen met meer dan 5 ton hasj onderschept door de havenpolitie in Tanger-Med.
Een Portugese zestiger is maandag in Tanger gearresteerd met een indrukwekkend aantal vuurwapens en kogels. De wapens werden tijdens een routinecontrole in de haven Tanger Med...
De politie heeft woensdag in de regio van Nador in het noorden van Marokko een grote drugssmokkel kunnen tegenhouden. Ruim 12,8 ton hasj werd onderschept.