4 juli 2019 - 18:30 - Marokko
Dinsdagochtend werd een vrachtwagen met meer dan 5 ton hasj onderschept door de havenpolitie in Tanger-Med.
Een team van de nationale veiligheidsdienst DGSN onderzocht de vrachtwagen met drugshonden en ontdekten de drug verborgen in de zijwanden.
De vrachtwagenchauffeur is een Marokkaanse man van 30 jaar. Hij wordt in hechtenis gehouden en zijn verklaring zal opgenomen worden in het onderzoek van het parket.
De juridische politie van Tanger doet onderzoek naar de herkomst van de drug alsook naar de eventuele banden van de smokkelaar met internationale drugsorganisaties.
Lees meer
Een Marokkaanse man is eerder deze week in de haven Tanger Med gearresteerd met 840 kilo hasj zijn auto.
De havenpolitie heeft zondag in samenwerking met de koninklijke gendarmerie, ruim 11 kilo cocaïne in beslag genomen in de haven Tanger Med.
De strijd tegen drugssmokkel boekt succes in Marokko, waar de douane in slechts één week tijd maar liefst 8,3 ton hasj heeft kunnen onderscheppen.
Een Duitse Marokkaan van 51 jaar is enkele dagen geleden in de haven Tanger Med met een grote hoeveelheid drugs in zijn auto betrapt.
De politie en de Koninklijke gendarmerie hebben tijdens een gezamenlijke antidrugsactie bijna twee ton hasj in beslag genomen in de regio van Assilah.
De Marokkaanse autoriteiten hebben in de nacht van dinsdag op woensdag vier ton hasj onderschept in Tanger.
De politie heeft in de haven Tanger-Med in het noorden van Marokko, op dinsdag 25 juni een halve ton drugs onderschept.
In een vrachtwagen met buitenlands kenteken is in de haven van Tanger Med 850 kilo hasj gevonden. De antidrugsactie werd uitgevoerd door de politie in samenwerking met de douane.
Het is waarschijnlijk de belangrijkste drugsvangst van de afgelopen jaren. De politie heeft zondagavond maar liefst 27 ton cannabis onderschept in de haven Tanger Med in het...
De gerechtelijke politie in Tanger is er afgelopen zondag in geslaagd een poging tot internationale drugshandel te verijdelen.