Zoeken

Marokko : politie schiet op recidivist en gevaarlijke hond

- Marokko

Geschreven door Said A.

In Ouislane nabij Meknes heeft een agent op zondag zijn dienstwapen moeten gebruiken om een dronken recidivist te arresteren die mensen bedreigde met een gevaarlijke hond.

Volgens een verklaring van de DGSN gebruikte de verdachte zijn hond en een mes om voorbijgangers te bedreigen en te beroven. De politie greep in na een klacht van een slachtoffer.

Een patrouille werd ter plaatse gestuurd om de man te arresteren. De verdachte weigerde echter mee te werken en bedreigde de agenten. Een agent besloot de hond neer te schieten. Het dier werd door twee kogels geraakt. Een waarschuwingsschot maakte het mogelijk om de eigenaar van het dier te overmeesteren.

De verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen. Zijn hond leeft nog en werd aan een dierenarts toevertrouwd.

Lees meer

Politie schiet op "gevaarlijke verdachte" in Berkane

De politie heeft zondagochtend in Berkane meerdere waarschuwingsschoten gelost om een gevaarlijke verdachte, die "de levens van de burgers en de politieagenten" bedreigde, te...

Marokko : politie schiet op man in café, verdachte gewond

Een verdachte die twee cafés in Berrechid vernielde en de klanten ervan bedreigde, is woensdag door een agent neergeschoten.

Casablanca : agent schiet op drugsdealer

Een politieagent heeft in Casablanca zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens de arrestatie van een drugsdealer.

Marokko : politie lost waarschuwingsschot bij aanhouding gewapende man

Agenten hebben in Fez een waarschuwingsschot gelost bij de arrestatie van een gewapende verdachte die "het leven van de burgers en de agenten bedreigde".

Marokko : agent gebruikt wapen op gevaarlijke verdachte te arresteren

Een politieman in Dakhla, in het zuiden van Marokko, heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om een verdachte te arresteren die hem en zijn collega’s met een mes bedreigde.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team