25 januari 2019 - 13:50 - Marokko
Een verdachte die twee cafés in Berrechid vernielde en de klanten ervan bedreigde, is woensdag door een agent neergeschoten.
Volgens een verklaring van de DGSN kreeg de politie van Berrechid een oproep binnen over een man die onder de invloed van drugs schade had aangebracht aan twee cafés en de klanten met een mes had bedreigd.
Bij aankomst van de agenten weigerde de verdachte te kalmeren en viel de agenten aan met zijn mes. Een politieman werd geraakt maar niet gewond dankzij zijn kogelvrije vest. Een collega van de agent loste daarop een waarschuwingsschot. Toen dat niet hielp schoot hij de verdachte in de knie.
De man werd in het verleden al veroordeeld voor diefstallen en deelname aan een criminele bende. Hij werd onder toezicht naar het ziekenhuis gebracht.
Lees meer
Een politieman in Dakhla, in het zuiden van Marokko, heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om een verdachte te arresteren die hem en zijn collega’s met een mes bedreigde.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes het vuur geopend om een gezochte crimineel te overmeesteren.
Een politie inspecteur heeft in Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een 23-jarige verdachte te overmeesteren die zijn eigen moeder met een mes bedreigde.
Een inspecteur van de nationale politie heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te arresteren.
Een man die cocaïne in zijn SUV had is zondag na een achtervolging tussen Rabat en Salé gearresteerd. De politie schoot op het voertuig in een poging om hem te stoppen.
Een politieman heeft donderdagochtend in het Marokkaanse Temara bij Rabat zijn wapen gebruikt om een verdachte te overmeesteren die de passagiers van een bus bedreigde.
De politie heeft in Fez een onderzoek gestart naar een steekpartij waarbij meerdere mensen, waaronder een Franse toerist, gewond raakten.
De politie heeft zondagochtend in Salé een recidivist neergeschoten die de agenten met een wapen bedreigde.
Zeven agenten zijn in de nacht van woensdag op donderdag in Marrakech gewond geraakt tijdens de arrestatie van een verdachte die gezocht werd voor roofovervallen. Een agent...
In Ouislane nabij Meknes heeft een agent op zondag zijn dienstwapen moeten gebruiken om een dronken recidivist te arresteren die mensen bedreigde met een gevaarlijke hond.