Marokko: agenten met machettes aangevallen in Casablanca
Een agent heeft een waarschuwingsschot moeten lossen tijdens de arrestatie van vier verdachten van roofovervallen in Casablanca.
25 september 2018 - 12:40 - Marokko
Agenten hebben in Fez een waarschuwingsschot gelost bij de arrestatie van een gewapende verdachte die "het leven van de burgers en de agenten bedreigde".
Een politiepatrouille werd naar de wijk Belkheyat gestuurd om de verdachte te arresteren die voorbijgangers met een mes bedreigde.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN verzette de man zich toen de agenten hem probeerden aan te houden. Een agent loste uiteindelijk een waarschuwingsschot waarna de verdachte kon worden overmeesterd en zijn mes in beslag genomen.
De man werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek. Daarna zal hij voor de rechter worden geleid.
Vorige week had de politie in Casablanca ook al waarschuwingsschotten moeten lossen om vier leden van een criminele organisatie te overmeesteren. De vier pleegden meerdere roofovervallen in de metropool en gebruikten machettes tegen de agenten die hen wilden arresteren.
Lees meer
Een agent heeft een waarschuwingsschot moeten lossen tijdens de arrestatie van vier verdachten van roofovervallen in Casablanca.
De politie heeft zondagavond in Tiznit een gezochte verdachte opgepakt voor drugs- en psychotropenhandel.
Zeven agenten zijn in de nacht van woensdag op donderdag in Marrakech gewond geraakt tijdens de arrestatie van een verdachte die gezocht werd voor roofovervallen. Een agent...
De politie heeft afgelopen weekend een waarschuwingsschot moeten lossen om een verdachte te arresteren die "de politie en de burgers met een mes bedreigde" in Mohammedia.
Politieagenten hebben zondagochtend in Casablanca hun wapens moeten gebruiken om meerdere verdachten, waaronder een vrouw, te arresteren.