Zoeken

Tetouan: camera legt stelende politieman vast

19 november 2019 - 14:20 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek gestart naar een politie inspecteur in Tetouan die van diefstal wordt verdacht. De feiten werden door bewakingscamera’s vastgelegd.

Volgens een verklaring van de DGSN deed een arrestant op het politiekantoor van Tetouan aangifte gedaan tegen de inspecteur. Hij beschuldigde de man van afpersing en diefstal waarna op bevel van het parket een onderzoek werd gestart.

Dankzij de bewakingsbeelden kon worden aangetoond dat de arrestant inderdaad was bestolen. Het slachtoffer kreeg intussen een deel van het gestolen bedrag terug.

De inspecteur werd geschorst en in bewaring gesteld. Het onderzoek loopt nog. De DGSN belooft strenge disciplinaire maatregelen tegen de agent.

Lees meer

Marokko: onderzoek naar corrupte politie-inspecteur in Kenitra

In Kenitra is een intern onderzoek gestart naar een politie-inspecteur in dienst in Mehdia voor corruptie.

Politie inspecteur Laayoune opgepakt voor drugssmokkel en corruptie

Een inspecteur van de politie in Laayoune is woensdag door een team van de BNPJ-politiedienst gearresteerd op verdenking van corruptie en drugssmokkel.

Tiener opgepakt voor overval op geldtransferagentschap

Een tienerjongen is afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor een overval in een geldtransferagentschap in de stad.

Tanger : jongeman opgepakt voor geweld tegen vader

Een inspecteur van de politie in Tanger heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om een jongeman te arresteren. De verdachte wordt van geweld tegen zijn eigen vader verdacht.

Marokko: gewelddadige hoofdinspecteur gefilmd tijdens verkeersruzie (video)

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek gestart naar een video van een verkeersruzie waarbij een politie inspecteur betrokken zou zijn.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team