28 november 2021 - 16:20 - Economie
De Spaanse wijnexport naar Marokko is eind september 2021 met 23,6% gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
Volgens officiële statistieken importeerde Marokko in de eerste negen maanden van 2021 voor meer dan 110 miljoen euro aan Spaanse wijnen, voornamelijk uit de regio Castilië, meldt Maghreb Intelligence, eraan toevoegend dat de Marokkaanse invoer van Spaanse wijnen met 23,6% is gestegen in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.
Lees ook: Marokko: verkoop alcohol spekt staatskas
Gezien deze cijfers loopt Marokko voor op Algerije, dat in deze periode slechts 20 miljoen euro aan Spaanse wijnen importeerde. Portugal, de buur van Spanje, blijft met ruim 1,2 miljard euro de grootste importeur van Spaanse wijnen. Daarna volgen Frankrijk met meer dan 1 miljard euro en Italië met 578 miljoen euro.
Marokkaan in Spanje tussen leven en dood na aanval
Taxichauffeurs in Melilla willen in Marokko werken
Moordenaar politie-inspecteur in Khemisset aangeklaagd
Marokkaan onthoofdt vader en loopt rond met hoofd in Frankrijk
Sebta: gigantische files aan de Marokkaanse grens
Algerije versterkt militaire reserve midden in crisis met Marokko
Royal Air Maroc voert lijst slechtste luchtvaartmaatschappijen voor verloren bagage aan
Marokko verwacht sterke daling olijventeelt
Marokko trekt Duitse investeerders aan
Graanoogst met 67% gedaald in Marokko
Marokko wil einde maken aan "erfenis" taxivergunningen
Cryptocurrencies in Marokko: van verbod naar regulering
KFC versterkt aanwezigheid in Marokko
Grootschalige projecten goedgekeurd in regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima