Zoeken

Marokko: twintiger opgepakt voor overval op geldtransfer-agentschap

14 november 2018 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft begin deze week een jongeman gearresteerd voor een gewelddadige overval op een geldtransfer-agentschap in Dakhla.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN had de verdachte in augustus geprobeerd om het agentschap te overvallen. Hij gebruikte toen een sjaal om zijn gezicht te verbergen en bedreigde een medewerkster van het agentschap maar sloeg op de vlucht toen het alarm afging.

Het onderzoek leidde de agenten deze week tot de verdachte. De sjaal en kleren die hij droeg tijdens de mislukte overval werden in zijn woning gevonden.

De 20-jarige verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen in afwachting van zijn proces.

Lees meer

Marokko: daders Hollywood-bankoverval Ouarzazate opgepakt

Een week na de indrukwekkende overval van een agentschap van Al Barid Bank in de regio van Ouarzazate, heeft de politie de arrestatie aangekondigd van vier verdachten.

Marokko: gewapende overval in Tanger op beeld vastgelegd (video)

Een man heeft met een mes geprobeerd om een bank in Tanger te overvallen. Beelden van de mislukte poging en de arrestatie van de verdachte werden op internet gedeeld.

Marokko: overval op geldtransport in Tanger

Vijf verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun deelname aan een overval op een geldtransport.

Marokko: overval loopt fout af in Tanger

Een twintiger is zaterdag door de politie in Tanger gearresteerd na een poging om een geldtransferagentschap te overvallen.

Dader overval opgepakt in Marrakech

De dader van een overval op een geldtransfer agentschap in Marrakech is maandag door de koninklijke gendarmerie in Tassaltante gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team