Britse vrouw dood aangetroffen op strand Agadir
Een Britse toeriste die op vakantie was in Marokko, is eind vorige week dood aangetroffen op het strand van Tiguert in de regio van Agadir.
- Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft een onderzoek ingesteld naar het verdacht overlijden van een zwangere vrouw in het provinciaal ziekenhuis van Larache.
De vrouw was vorige week donderdag in het ziekenhuis opgenomen en werd vermoedelijk het slachtoffer van een medische fout. Meer informatie wordt niet gegeven.
Persagentschap MAP bericht dat het slachtoffer naar het lokaal ziekenhuis van Ksar El kebir moest worden overgebracht om er te bevallen.
Het ministerie betuigt zijn medeleven aan de familie van het slachtoffer en heeft de zaak aan de justitie toevertrouwd. Een forensisch onderzoek op het lichaam van de moeder zal meer duidelijkheid moeten geven over de doodsoorzaak.
Lees meer
Een Britse toeriste die op vakantie was in Marokko, is eind vorige week dood aangetroffen op het strand van Tiguert in de regio van Agadir.
Na maanden onderzoek heeft de politie eindelijk een verdachte kunnen arresteren voor de moord op een 38-jarige zwangere vrouw in het Marokkaanse Biougra.
Twee agenten die in dienst waren in El Jadida zijn na het overlijden van een arrestant aangehouden. De zaak is in handen van de rechter.
Een zwangere vrouw en haar man zijn zondag dood aangetroffen in hun woning in Kenitra. Het koppel zou zijn overleden door een gaslek.
Een eenvoudige cholecystectomie of verwijdering van de galblaas, is fataal afgelopen in een privékliniek in Settat. Het slachtoffer, een 43-jarige vrouw, overleed enkele uren na...