25 november 2018 - 17:00 - Sport
Een in Marokko gevestigde man afkomstig uit het Sultanaat Oman is afgelopen dinsdag in Taounate gearresteerd voor fraude en oplichting.
De man werd gearresteerd nadat zes slachtoffers aangifte hadden gedaan bij de procureur des konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca.
Volgens de slachtoffers lichtte de verdachte hen op via een taxichauffeur. Hij vertelde tijdens een ritje aan de chauffeur dat hij voor werkcontracten kon zorgen in Oman.
De oplichter vroeg vervolgens aan de taxichauffeur om mensen te vinden die in Oman wilden gaan werken. Zes kandidaten werden gevonden. Eerst werd hen niets gevraagd. Maar na enkele weken eiste de verdachten 30.000 dirham per kandidaat om hen een werkcontract te geven.
Zodra de man het geld van de zes slachtoffers had ontvangen verdween hij. Klachten werden ingediend en een onderzoek werd gestart. De taxichauffeur hielp de politie om de verdachte terug te vinden. De man werd bij zijn Marokkaanse verloofde in Sidi Ghanem teruggevonden en gearresteerd.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt