25 november 2018 , 17:00 - Saïd Amraoui - Sport
Een in Marokko gevestigde man afkomstig uit het Sultanaat Oman is afgelopen dinsdag in Taounate gearresteerd voor fraude en oplichting.
De man werd gearresteerd nadat zes slachtoffers aangifte hadden gedaan bij de procureur des konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca.
Volgens de slachtoffers lichtte de verdachte hen op via een taxichauffeur. Hij vertelde tijdens een ritje aan de chauffeur dat hij voor werkcontracten kon zorgen in Oman.
De oplichter vroeg vervolgens aan de taxichauffeur om mensen te vinden die in Oman wilden gaan werken. Zes kandidaten werden gevonden. Eerst werd hen niets gevraagd. Maar na enkele weken eiste de verdachten 30.000 dirham per kandidaat om hen een werkcontract te geven.
Zodra de man het geld van de zes slachtoffers had ontvangen verdween hij. Klachten werden ingediend en een onderzoek werd gestart. De taxichauffeur hielp de politie om de verdachte terug te vinden. De man werd bij zijn Marokkaanse verloofde in Sidi Ghanem teruggevonden en gearresteerd.
Marokko’s deviezenreserves op hoogste punt ooit
Prijs olijfolie keldert, Marokkanen blij
Noodweer legt verkeer Marokko-Spanje plat, geen boten meer
Drie doden bij familiedrama in Marokko
Drugsbaron na wilde klopjacht van 250 kilometer in Marokko gearresteerd
Marokko belooft: koppen gaan rollen na 22 doden bij instorting Fez
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten