25 oktober 2019 - 18:00 - Marokkanen in het buitenland
Marokko wil zijn onderdanen in de Golfnaties beter beschermen. Daarbij zal vooral aandacht zijn voor Marokkanen die in deze landen door hun werkgevers worden mishandeld en uitgebuit.
Nezha Louafi, onderminister van Marokkanen in het buitenland, stelt dat nieuwe maatregelen zullen worden getroffen om deze onderdanen te helpen. Ze belooft dat in de komende maanden speciale overeenkomsten zullen worden gesloten als onderdeel van een juridisch overleg met de betrokken partijen.
De afdeling van el Ouafi zal zich inzetten om het aanbod aan juridisch advies voor Marokkaanse burgers die in de Golfstaten wonen uit te breiden en te diversifiëren.
Louafi herinnert er tevens aan dat een deel van het overheidsprogramma 2016-2020 gewijd is aan de grieven van wereld-Marokkanen en aan de bescherming van hun persoonlijke belangen.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaanse diaspora: dit zijn de geldregels voor trips naar Marokko
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Frontex verscherpt toezicht op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: medicijnen mee naar Marokko? Dit moet je weten
Marhaba 2025: zo wordt jouw reis naar Marokko makkelijker
Marokko ontvangt 12 miljard dollar van diaspora