In Marokko verkochte olijfolie niet gevaarlijk
De Marokkaanse voedsel- en warenautoriteit ONSSA heeft de berichten op internet over een besmetting van olijfolie in het noorden van Marokko ontkend.
24 oktober 2019 - 12:50 - Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in een verklaring gereageerd op berichten in de media over verschillende aanvallen die in de regio van Tinghir zouden zijn gepleegd door mannen met een nikab.
Volgens de dienst werd na de publicatie van deze berichten een onderzoek ingesteld. Daaruit blijkt dat de informatie vals is en dat er geen enkele melding werd gedaan van een aanval door een nikab-bende.
Het onderzoek gebeurde in samenwerking met de koninklijke gendarmerie, die ook geen meldingen heeft gekregen van eventuele slachtoffers.
De veiligheidsdiensten in Tinghir hebben na de publicatie van de berichten toch de controles en patrouilles nabij scholen verhoogd om criminelen incidenten te voorkomen.
Lees meer
De Marokkaanse voedsel- en warenautoriteit ONSSA heeft de berichten op internet over een besmetting van olijfolie in het noorden van Marokko ontkend.
Een criminele bende werd vorige week in de nacht van dinsdag op woensdag door de politie opgerold in de wijk Moulay Rachid in Casablanca. De leider van de bende is de zoon van...
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft berichten en video’s op sociale media over rellen in Marrakech en Meknes ontkend.
Volgens hardnekkige geruchten op sociale media zou in Agadir een seriemoordenaar die zich onder een boerka verstopt, meerdere vrouwen hebben aangevallen in de regio van Tikiouine.
Een met kalasjnikovs gewapende bende heeft vorig week op volle dag voor flink wat chaos gezorgd in het noord-Marokkaanse Nador.