19 augustus 2019 - 15:20 - Marokko
Meerdere nieuwe verkeersovertredingen werden in de wet omtrent de verkeersregels in Marokko opgenomen.
Al Ahdath Al Maghribia bericht dat deze overtredingen niet enkel betrekking hebben op het rijgedrag maar ook op de technische staat van het voertuig.
Bestuurders in Marokko mogen vanaf nu geen camera’s meer in hun auto’s installeren, behalve achterin het voertuig voor de passagiers op de achterbank. Met deze maatregel willen de autoriteiten voorkomen dat de bestuurder wordt afgeleid tijdens het rijden.
Andere nieuwe overtreding zijn de afwezigheid van een toeter, ruitenwissers of nog richtingaanwijzers en waarschuwingsknipperlichten. Tot nu toe werden deze gebreken aan auto’s niet gestraft.
Enkele weken geleden had de nationale veiligheidsdienst DGSN al een nieuw beheersysteem voor boetes ingevoerd. De nieuwe regels zijn bedoeld om de handhaving van de verkeerswetgeving efficiënter te maken.
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie