2 mei 2024 - 20:00 - Economie
Marokkaanse en buitenlandse investeerders zijn van plan om een nieuwe luchtvaartmaatschappij, genaamd Air Oasis, te lanceren in Marokko. De maatschappij zal zich richten op vluchten binnen Marokko en op middellange afstanden naar Europese bestemmingen.
Air Oasis zal vliegen met moderne vliegtuigen met een capaciteit van maximaal 180 passagiers, zoals de Embraer 195-E2, Embraer 190-E2, Embraer ERJ-145, Airbus A220 en Airbus A320. De maatschappij zal concurreren met Royal Air Maroc, Air Arabia Maroc en de low-cost maatschappij Ryanair.
Lees ook: Meer toeristen naar Noord-Marokko dankzij nieuw luchtvaartbasis in Tetouan
De komst van Air Oasis is een welkome ontwikkeling voor de Marokkaanse luchtvaartmarkt. De maatschappij zal meer concurrentie en lagere prijzen voor consumenten brengen.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie